Holowanie Warszawa

W stolicy znajdziemy wiele firm, które oferują profesjonalne holowanie warszawa, która obejmuje usługi nie tylko na terenie Warszawy oraz okolicy.

W wielu przypadkach konieczna jest autolaweta o ładowności co najmniej 1700 kg. Zapewniający holowanie samochodów osobowych, wielkogabarytowych i niestandardowych ładunków. Pojemna laweta zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo obiektów, które przewozi. Oczywiście laweta jak każdy pojazd musi być zarejestrowana i spełniać szereg dodatkowych warunków, a przede wszystkim mieć dobry stan techniczny. W końcu holowanie ma pomóc, a nie przysporzyć dodatkowych kosztów.

holowanie warszawa

Kwestię miejsca holowania reguluje zazwyczaj umowa ubezpieczeniowa. Określa ona maksymalną odległość na jaką holowany jest pojazd w ramach polisy. Oczywiście oznacza to, że każdy kolejny kilometr będzie już podlegał dodatkowej opłacie. Dlatego dokładnie przemyśl, gdzie ma być odholowany Twój pojazd. Warto zatem skonsultować z mechanikiem czy dana awaria jest mniej czy bardziej skomplikowana. Wtedy łatwiej podjąć decyzje, czy jedziemy do domu, czy do najbliższego warsztatu.

Komentarze